Pneupojištění zdarma

Nejlevnější povinné ručení

Porovnání stovek nabídek, které běžně nenajdete, naše průměrná úspora je více než 1700 Kč. Chcete i vy ušetřit několik tisíc korun? Porovnejte si povinné ručení zde.

Spokojený klient

Maria P., Olomouc Nevěřila jsem, že tak levné pojištění vůbec existuje, ale tohle porovnání je opravdu výhodné...

Jak to funguje?

Úspora až 70%

85 % zákazníků u nás ušetří na pojištění. Průměrná úspora je 1 700 Kč.

Zelená karta e-mailem

Zelenou kartu získáte emailem ihned, originál obdržíte na druhý den poštou.

Zdarma Pojištění pneumatik

K povinnému ručení pneupojištění + pojištění dopravních pokut.

Poviné ručení vozidlo v polopřevodu

Poradna - Agentura KryštofDobrý den, mám otázku týkající se odhlášení starého vozidla, které je v tzv. polopřevodu. Vozidlo je odhlášeno na mě, povinné ručení na něj platím. Vozidlu v 7/2014 končí platnost STK+E - po tomto datu vozidlo již neplánuji používat. Gaz Klub Čr - Diskuzní Fórum • Zobrazit téma - polopřevod...můžete mi prosím někdo říci, zda je povinnost (nebo nutnost) platit povinné ručení u vozu, který je v polopřevodu (odhláška na mě) Poradna - Agentura KryštofDobrý den, mám havarované vozidlo,značky mám dány do depozitu a zrušeno povinné ručení.Nyní se našel kupec,který chce vozidlo koupit na náhradní díly a zbytek ekologicky zlikvidovat.Jak má vypadat smlouva o koupi nepojízdného. Poradna - Agentura Kryštof. nelze s ním na odboru dopravy nic dělat. Dalo by se říct, že vůz "nemá" vlastníka. Tzn., že opravdu nezbývá nic jiného, než vůz přihlásit a poté hned trvale vyřadit. Pokud necháte vozidlo v polopřevodu, musí se platit povinné ručení. Nezaplacené povinné ručeníV roce 2012/02 jsem koupil v Čr,s Spz silně bouraný vůz.Vozidlo bylo na mě od té doby odhlášeno. . Re: Nezaplacené povinné ručení 16. 04. 2013 15:51Poradna - Agentura KryštofVážený pane Hery, píšete, že vozidlo je v poplopřevodu. To znamená, že je na někoho odhlášené (předpokládám, že na Vás). Problém může nastat tehdy, když nový majitel nebude platit povinné ručení. ČKP by urgovala Vás, no a vy.

Poradna - Agentura Kryštof

Vážená paní Fialová, ano, pokud jste v polopřevodu, již se na Vás vztahuje povinnost platit povinné ručení. Pokud by Vám od ČKP přišla výzva k úhradě příspěvku do garančního fondu za každý den, kdy je vozidlo nepojištěno. Online poradna Kryštof. nelze s ním na odboru dopravy nic dělat. Dalo by se říct, že vůz "nemá" vlastníka. Tzn., že opravdu nezbývá nic jiného, než vůz přihlásit a poté hned trvale vyřadit. Pokud necháte vozidlo v polopřevodu, musí se platit povinné ručení. Poradna - Agentura KryštofKontakt - Agentura Kryštof. Platí se za každý den nepojištění dle obsahu vozidla. . Vážená paní Iveto, pokud je vozidlo nepojízdné, měla jste dát značky do depozitu hned před rokem a nemusela jste povinné ručení platit vůbec. I-Veterán.cz :: Zobrazit téma - Fiat 500 1970 - přepis + převod z...Ano!Nechal bych to na bílejch značkách,jak píše makuna-Nechto na značkách a můžeš si nechat veteránskou homologaci,kdy povinné ručení bude asi kolem 200 ročně!!Budeš,ale jezdit každý rok na technickou.Pokud by se něco náhodou. Online poradna KryštofDobrý den, zajímalo by mě, jestli jsem povinen platit povinné ručení za vozidlo v době, kdy je vozidlo odhlášeno původním majitelem na mě, ale já jsem jej ještě na sebe nedohlásil. Online poradna KryštofVážený pane Vlastimil, jestliže je vozidlo stále na někoho registrováno nebo je na někoho odhlášeno, zkrátka není v depozitu nebo trvale vyřazeno, tak je tady ze zákona povinnost platit na něj povinné ručení(to musí platit buď vlastník. VeteránForum - diskusní fórum příznivců historických strojůPřepis Jak dlouho může být TP v takzvaném polopřevodu (odhlášené na moje jméno)? Musí být poviné ručení po tuto dobu? [Pavel] 09.10.2010. A to platí majitel motorového vozidla nikoliv na.

Nabídka všech pojišťoven v ČR