Pneupojištění zdarma

Nejlevnější povinné ručení

Porovnání stovek nabídek, které běžně nenajdete, naše průměrná úspora je více než 1700 Kč. Chcete i vy ušetřit několik tisíc korun? Porovnejte si povinné ručení zde.

Spokojený klient

Maria P., Olomouc Nevěřila jsem, že tak levné pojištění vůbec existuje, ale tohle porovnání je opravdu výhodné...

Jak to funguje?

Úspora až 70%

85 % zákazníků u nás ušetří na pojištění. Průměrná úspora je 1 700 Kč.

Zelená karta e-mailem

Zelenou kartu získáte emailem ihned, originál obdržíte na druhý den poštou.

Zdarma Pojištění pneumatik

K povinnému ručení pneupojištění + pojištění dopravních pokut.

Ochranna lhuta povinného ručení

Poradna - Agentura Kryštof. 30 let přihlášená,ale neplatilo se povinné ručení.Nyní sem motorku dal dohromady a chtěl bych na ní jezdit.Když na ní udělám povinné ručení mám se obávat toho,že budu platit sankci za těch x let co motorka stála nepojištěná? Online poradna KryštofMám zákonné povinné ručení u koop. a nedávno mě potkala nemilá věc. . Žádná 14ti denní ochranná lhůta, ani jinak dlouhá, neexistuje. Oecd: Kde je životní úroveň s průměrnou mzdou nejvyšší?- Finance...V členských zemích OECD se značně liší nejenom výše průměrné roční hrubé mzdy, ale taky ceny zboží a služeb. . Kde si žijí občané za průměrnou mzdu vyjádřenou v paritě kupní síly nejlépe? . Ochranná lhůta Příspěvek zaměstnavateleVýpověď pojistné smlouvyPojišťovny dle všeobecných pojistných podmínek mohou stanovit tzv. ochranou lhůtu, po jejímž uplynutí dochází k výpovědi. Ochranná lhůta začíná běžet dnem řádného oznámení výpovědi a její délka je standardně stanovena na 8 dní.Téma: lhůta | Peníze.czČlánky na téma: lhůta. Kdo chce automatické obnovování karty zrušit, musí si hlídat lhůty, v nichž to lze učinit. . Jak změnit pojišťovnu u povinného ručení. Sazebníky pro povinné ručení na další rok jsou už u většiny pojišťoven známé. Odmínutí reaktivace povinného ručení (pojistky) pojistníkem...Potřebovala bych poradit ohledně povinného ručení. 07/2011 jsem chtěla zrušit povinné ručení z důvodu prodeje osobního vozidla, jelikož z prodeje sešlo, telefonicky jsem ověřovala jak postupovat, aby povinné ručení zůstalo v platnosti.

Dvojí povinné ručení při přepisu: Neplaťte, co nemusíte

. jakási ochranná lhůta. Ta by měla motoristu chránit v době pojišťovacího „vakua“, kdy prodávající povinné ručení zruší a nový vlastník si jej ještě nesjedná. „Žádná ochranná lhůta v tomto případě neexistuje,“ varuje však Povr. Diskuze změna pojišťovny povinné ručení ŠKODAŽe po zániku povinného ručení mají jakousi ochrannou lhůtu, Pokud vozidlo prodáte a neoznámíte to na registru vozidel, D. Zánik soukromého pojištění, Díl 2 - Zákon o pojistné smlouvě č...Nestanoví-li tento zákon jinak, zaniká soukromé pojištění dnem následujícím po marném uplynutí lhůty stanovené pojistitelem v upomínce k zaplacení pojistného nebo jeho části, doručené pojistníkovi; tato lhůta nesmí být kratší než 1 měsíc. Ukončení smlouvy o povinném ručení - Finance.cz27.10.2010 jsem prodal automobil, nový majitel si ještě týž den zaplatil povinné ručení. Mé povinné ručení končilo 2.11.2010. 2.2.2011 jsem obdržel upomínku dlužného půlročního pojištění. . Lhůta pro sjednání nového povinného ručení

Nabídka všech pojišťoven v ČR